19 Mart 2013 #1692774

Finanasbank Müşteri Hizmetleri Aramadığı Halde Aradım Diye E-Posta Gönderiyor!

Finansbank müşteri hizmetlerine şikayet bildirminde bulunmuştum.Bugün cep telefonum elimdeydi ve saat 11:24 te telnum çaldı 0850 222 2 900 nolu numara çıktı ancak tel.numu açmama dahi fırsat kalmadan tek bip sonrası tel kapandı.2 dakika sonra saat 11:26 da finansbank tarafından"Bankamıza ulaşan talebinizin sonucunu iletmek için muhtelif tarihlerde telefonlarınızdansizi aradık ancak ulaşamadık. Bilgi için 0850 222 2 900 numaralı Sizi Dinliyoruz Hattı'mızı arayabilir, talebinizin sonucunu öğrenebilirsiniz"şeklinde bir eposta geldi.


Bu da Finansbankın yeni bir iletişim şekli midir yoksa çalışanların aradık cevap alamadık diye yapılan başvuruları sonuçlandırdıklarını kaydetme yolsuzluğu mudur?

Senem 36 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön