Emekli Maaşımı Aldığım QNB Finansbank Bana Kredi Vermedi

Tülin Tülin23 Mayıs 08:16

Neredeyse 20 yıldır çalıştığım emekli olduğumda da emekli maaşımı almak için özellikle seçtiğim bankam bana güvenip "üstelikte kredi notumun 1800'den fazla olmasına bile bakmadan kredime olumsuz yanıt verdi. Üstelik bir araba alım imin olduğunu acil olduğunu bu alışı kaçırmak istemediğimi söylememe rağmen maalesef merkezden olumlu yanıt alamadım.

Banka şubemdeki ilgili memur arkadaşım sağ olsun çok ilgilendi benimle hatta kredi çıkmamasına o bile çok şaşırdı ve üzüldü. Ben de öyle en kısa zamanda bu bankadan maaşımı hesaplarımı kapatacağım. Müşterisine güvenmeyen banka ile çalışmayacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

QNB Finansbank Logo QNB Finansbank 23 Mayıs 08:29

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bize aşağıda ilettiğimiz kanallardan her zaman ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. - 0850 222 2 900 Finansçı Sizi Dinliyor Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - https://www.qnbfinansbank.com/ internet sitemizde yer alan “ Bize Yazın” formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @qnbfbdinliyor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan Mesaj bölümü - 7/24 hizmet veren 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler