24 Ekim 2016

QNB Finansbank Yıllık Üyelik Ücreti Kesti.

"17/10/2015 tarihinde kredi kartımdan 99,00 TL tutarın "Yıllık Üyelik Ücreti" adı altında kesildiğini görmekteyim. Geçen sene aynı dönemde de "Yıllık Kart Aidatı" olarak aynı tutar kredi kartımdan kesildi. Çağrı merkezi ile yapılan uzun görüşmeler sonrası kısmi olarak konu çözümlenmişti. Görüşmeler neticesinde 3 adet otomatik fatura ödeme talimatı tanımladım ve halen devam etmektedir. Bu gibi tutarların her sene farklı isimler altında alınmasına itiraz ediyor ve kesilen 99,00 TL tutarın iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde 4077 no. 'lu Tüketicinin Korunması Hakkında kanuna istinaden kesilen tutarı tahsil etmek üzere yasal yollara ve tüketici hakem heyetine başvuracağımı bildiriyorum. "

Yukarıda daha önce şikayetimi bildirmeme rağmen bu sene 18.10.2016 tarihinde 109,00 TL olarak tekrar çekilmiştir. İade edilmesini ve üyelik ücreti denilen kesintinin iptal edilmesini talep ediyorum.

Uysal 471 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön