01 Kasım 2016

QNB Finansbank Şubede Kimse yardımcı Olmuyor!

Finansbank Şemikler şubesi ile çalışmaktayım, inanın bana reklamlarında vadettikleri hizmetin %10'unu bile karşılayamıyorlar. Şubeye gidiyorum ''portföy yetkiliniz şu anda dışarıda'' diyorlar, ama ''benim işim acil'' diyorsunuz, ''tamam biz iletelim sizi arasın'' diyorlar ve kesinlikle aramıyorlar. Sonra ben tekrar arıyorum, kayıt bırakıyorum yine aramıyorlar. Başka bir çalışan ile görüşüyorum, durumu izah ediyorum, işlerimin aksadığını belirtiyorum. ''Bana isterseniz şubenizi değiştirebilirsiniz'' diyor.

''Sizi şikayet edeceğim'' diyorum, hiç umursamıyor bile. Şubede bu konu üzerine personelle tartışmaya giriyoruz. Güvenlik personeli dahil bütün banka personeli üzerime geliyor! Şube müdürü diye görevlendirdikleri hanımefendi ise odasından dışarı bile çıkmıyor. Belli ki o koltuk için çok uğraşmış. Kalktığında başkası oturacak zannediyor sanırım. Kısacası Finansbank Şemikler şubesi tam bir problem!

Aliosman 374 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Kasım 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.qnbfinansbank.com internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön