31 Ekim 2016

QNB Finansbank Mağdur Ediyor!

Bankanıza şirketim geçtiği için mecburen maaş hesabı açılarak Finansbank müşterisi oldum. Ancak internet bankacılığı gibi kolay bir işi eline yüzüne bulaştıran banka annemin kızlık soyadının 3 defa yanlış girildiğinden güncellemem gerektiğini söylüyorlar ancak hiçbir girişim olmadı. Geçeli zaten 3 5 gün oldu. Ayrıca bu kartı bana verirken annemin kızlık soyadı vs. gibi ahiret soruları olmadı. Madem önemli neden kartı verirken istemediler? Ben cumartesi dahi çalışan biriyim bankaya gidecek zamanım yok faks çekecek de zamanım yok. Finansbank reklamlardaki kadar büyüdünüz mü bu soruna bir çare bulun bakalım.

Engin 194 Okunma

Cevaplar

  • Engin 02 Kasım 2016

    Finansbank Değerlendirme süreciniz ve çözümünüz hakkında bilgi rica ediyorum zira ne arayan var ne soran nasıl çözülecek bu sıkıntı acil bilgi lütfen!

  • QNB Finansbank Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.qnbfinansbank.com internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön