25 Ekim 2016

QNB Finansbank Kredi Kartımdan Para Çekilmiş!

23.10.2016 tarihinde telefonuma gelen mesajlar sayesinde yurt dışından -bilgim olmadan- ve hiçbir uyarı veya haber verilmeden kredi kartımdan alışveriş yapılmıştır. 6 farklı alışveriş yapılarak toplamda 974,49 TL kredi kartımdan çekilmiştir. Eğer telefon yanımda olmasaydı ve hemen kartımı iptal ettirmeseydim belki de tüm limitim dolana kadar çekim yapılacaktı. Banka kartlarınızın bu kadar korumasız oluşunu kabul edemiyorum! Konu ile ilgili gerekli itirazları yaptım. En kısa sürede bu ücretin iadesini bekliyorum.

Murat 662 Okunma

Cevaplar

 • Murat30 Ekim 2016

  Steamgames firması ile mailleştikten son paramın 3-5 iş günü içinde iadesinin gerçekleşeceğini belirttiler. Bankanızın süreci takip edip iade işlemini en kısa sürede yapmasını bekliyorum.

 • Murat28 Ekim 2016

  Steamgames.com sitesine mail yolu ile ulaştım. 3-5 iş günü içinde iadenin gerçekleşeceğini belirttiler. Sizin de iade ile ilgili süreci hızlandırmanızı bekliyorum.

 • Murat26 Ekim 2016

  Kredi kartımdan habersizce paramı çeken firmaları biraz inceledim ve benim gibi mağdur olan bir çok kişi olduğunu gördüm. Lütfen bu firmalara önlem alın. 1- Rescue Ranch 2- steamgames.com

 • QNB Finansbank Temsilcisi25 Ekim 2016

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.qnbfinansbank.com internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön