01 Kasım 2016

QNB Finansbank Haksız Kazanç Elde Ediyor.

Kredi limit tahsis ücreti, kullanılan kredinin 1000'de beşi kadar olabilir. Yasaları çiğniyorsunuz. Bankanızın benden aldığı rakam 376.56 TL yani 25.000 liralık ticari kredimin 1000'de beşinden daha büyük bir rakam. Ayrıca daha önce yaptığım bir itiraz sonrası aynı hesabıma 21.12.2015 tarihinde hesabımdan kesilen hesap işletim ücreti iade edilmiş. Daha sonra neye dayanarak tekrardan hesap işletim ücreti kesmeye başladınız. Madem tekrar kesecek idiniz neden iade yaptınız. Tutarsız bir bankasınız. Toplam da kesilen hesap işletim ücretlerim ve kredi limit tahsis ücretinden yaptığınız kesintinin fazlasını tarafıma iadesini ivedilikle talep ediyorum.

Alper 449 Okunma

Cevaplar

  • Alper17 Kasım 2016

    Bu şikayete bankanın verdiği yanıt; Size bankamızca 59000 küsur lira kredi limiti tahsis edilmiş ve onun üzerinden kredi limit tahsis ücreti kesildi dedi. Ben bankanızdan 6200 liralık kredi kartı 2013 yılında da 25000 liralık kredi kullandım gerisinden bana ne dedim. Banka tarafından size bu limit tahsis edilmiş bu çalışma yapılmış bunu ödemek zorundasınız dedi. Düşünsenize kullanmadığınız bilmediğiniz hatta istemediğiniz bir çalışmanın bedelini kesiyorlar sizden. Ha bu arada 500 liralık bir kesinti yaptılar bu da yasal da 1000 de 5 olsa bana 100000 liralık limit açmış olmalılar. Resmen dolandırılıyoruz. Yorum sizin!

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Kasım 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.qnbfinansbank.com internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön