16 Mayıs 2013 #1800955

Pusula Yayıncılık Pazarlama Ürünü İade Ettim Ücret İadesi Yapılmadı!

Armağan tencere seti sipariş ettik fakat kapakları ve kulpları hep kırık ve eksik çıktı elimize geldiği gün geri gönderdik şimdi 3 haftadır şikayet hattını arıyoruz fakat geri bize ulaşmıyorlar cevap gönderilmediği takdirde avukatımla muattap olacaksınız.

Bekir 78 Okunma

Cevaplar

  • Bekir24 Mayıs 2013

    Pusula yayıncılık 2 aya yaklaştı kırık ürün gönderdiniz geldiği gün geri size yolladık ürünün para iadesini istedik fakat arıyoruz geri bize dönmüyorsunuz hakkınızla işinizi yapınız lütfen yoksa bir tüketici olarak şikayette bulunma hakkım var bu dünyada kazanıyorsunuz diğer dünyaya para gitmiyor günah ve sevap gidiyor unutmayın lütfen para iadesini en kısa zamanda gönderin.......... !!!!

  • Bekir24 Mayıs 2013

    Pusula yayıncılık 2 aya yaklaştı kırık ürün gönderdiniz geldiği gün geri size yolladık ürünün para iadesini istedik fakat arıyoruz geri bize dönmüyorsunuz hakkınızla işinizi yapınız lütfen yoksa bir tüketici olarak şikayette bulunma hakkım var bu dünyada kazanıyorsunuz diğer dünyaya para gitmiyor günah ve sevap gidiyor unutmayın lütfen para iadesini en kısa zamanda gönderin yoksa ihtiyacınız varsa ben size bir 70 lira daha göderiyim şikayette bulunmamız için beni zorlamayın lütfen..........!!!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön