01 Mayıs 2013 #1771704

Pusula Yayıncılık Pazarlama Sıkıntım Çözülmüyor!

Pusula Yayıncılık Prodüksiyon Pzarlama Reklam Kozmetik San. ve Tic. A. Ş. şikayet hattında çalışan H. Bey veya B. Hanım: 27. 03 2013 Tarihinde şirketinizden almış olduğumuz çift kişilik nevresim takımı sipariş ettiğimiz gibi gelmediğinden dolayı 05. 04. 2013 tarihinde yine geldiği gibi posta yoluyla iadesi gerçekleşmiştir.


Fakat aradan geçen 25 günlük bir süreçte şikayet hattınızı defalarca aramama rağmen geri dönüş olmadığı gibi satış temsilcileriniz dışında gerekli bir muhatap bulamadım. Şikayetimizi ciddiye almayan ve hiçbir şekilde geri dönüşü olayan bu firmadan şikayetçiyim.

Meryem 79 Okunma

Cevaplar

  • Meryem24 Mayıs 2013

    bundan sonra her gün bu siteye mesaj bırakacam bu firma için. 3 aydır param gönderilmedi

  • Meryem24 Mayıs 2013

    mayıs ayı sonuna geldik hala param gelmedi. sizce ne yapmalıyım?

  • Meryem06 Mayıs 2013

    Bu siteye şikayetimi bildirdikten sonra 1 Mayısta Banu Hanım beni aradı hatalı olduklarını kabul etti. Ama özürleri kabahatinden de büyük oldu. Çünkü görüşme yaptığımız (yani 1 mayıs) tarih itibariyle 30 iş günü içinde geri ödeme yapılacakmış bu demek oluyor ki bi ürün oraya buraya şikayet ederek bi yaptırım uygulanarak belki de, 3 ay gibi bi süre de çözümlenecek ve nedense ben hala Haziran ortasına kadar ödenecek olan paramdan umutsuzum. SMART-TV de yayınlanan bu ciddiyetsiz firmalardan alış-veriş yapmamanızı tavsiye ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön