26 Aralık 2013
Yorum Yap
#2192043

Pusula Yayıncılık Pazarlama İadede Sorun Çıkarıyor!

24.12.2013 tarihinde Pusula Yayıncılık Pazarlama'dan aras kargoya kapıda ödeme yaparak ixperia x3 modelinde bir cep telefonu aldım ancak geldi paketini bile açmadan geri iade etmek istedim. Faturalarının üzerinde şikayet telefonunu aradım ve ürünü iade edeceğimi yapmam gerekenleri sordum ve telefondaki arkadaş telefonu suratıma kapattı.


Sonra tekrar aradım ve başka bir arkadaşa sordum kendi çapında konuştu ve ürünü iade edersiniz ancak para iadesi için ürün fabrikaya gidecek onaylanırsa 40-45 gün içerisinde para iadesi yapılacağını, eğer onaylanmazsa ürünü tekrar göndereceklerini söylediler. Buna istinaden bağlı bulunduğum hakem heyetine başvurdum gereğinin yapılmasını sabırla bekleyeceğim.

Öyküm Öyküm 894 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Öyküm18 Şubat 2014

    son durum 50 gün sonunda bana paramı ödemeyeceklerini söylediler nedenini sorduğumda bilmiyorum dedi bilen biri ile konuşayım dedim muhasebe bilir dedi o zaman ona bağlayın dedim yok mok dedi yarın maltepe hakem heyetine başvuruda bulunacağım kesinkes kazanacağım bir dava olacak üzerine beni sinir stres yaptıkları için manevi tazminat davası açacağım boşuna kimse para öderler diye beklemsinler değil 50 gün 150 gün bekleseniz vermiyorlar.

  • Öyküm29 Aralık 2013

    Bana dönüş bile yapmadılar

Ziyaretçi Yorumları