19 Aralık 2014

Pusula Yayıncılık Pazarlama Aldığımız Cep Telefonu Ixperıa K5 Gösterildiği Gibi Değil!

Televizyonda tanıtılan cihazdan çok farklı bir cihazla karşılaştık. Şarjı 2 saat gidiyordu söyledikleri gibi 10 gün değildi. Kamerası net donma ve kasılma yapmadığını iddia ettikleri telefonun kamerası puslu. Donuyor, kasılıyor sesi çok az çıkıyor. Bataryası şişmiş bir vaziyette gelen telefonu gelen adrese kargo ile gönderdik.

1.5 ay sonra sürekli aramalarımız sonucu bize tekrar bir telefon gönderildi ama kutusunun bandrolü açık, faturada beyaz yazıyor ama cihaz siyah. Sim kartsız açılan telefon simkart takıldığında bir daha açılmadı. Şarjı olmadığı düşünülerek şarja takılıp saatlerde şarjda durmasına rağmen hiç şarj olmamıştır. Ürün değişimi değil ücretinin iadesi istenmektedir.

Rafet 1.642 Okunma

Cevaplar

  • Pusula Yayıncılık Pazarlama Temsilcisi30 Aralık 2014

    Sayın Rafet Taştan’ın şikayeti hakkında; Müşterimize 02.11.2014 tarihinde almış olduğu ürün hakkında iade ve garanti koşulları görüşülerek gerekli bilgi aktarılmıştır. Mesafeli satış sözleşmemizde yer alan tüketicinin özel istekleri veya onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda üretilen malların iadesi 14 gün içerisinde cayma hakkı başlığı altında değerlendirilmektedir. Ürününüzle ilgili yaşamış olduğunuz problemler , iadenizin tarafımıza ulaşmış olması ve telefonda görüşmemiz üzerine yeni ürün gönderimi sağlanmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] SMS : “SİKAYET” 6688

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön