Pusula Yayıncılık Pazarlama Sıkıntım Çözülmüyor!

Meryem T. |

Pusula Yayıncılık Prodüksiyon Pzarlama Reklam Kozmetik San. ve Tic. A. Ş. şikayet hattında çalışan H. Bey veya B. Hanım: 27. 03 2013 Tarihinde şirketinizden almış olduğumuz çift kişilik nevresim takımı sipariş ettiğimiz gibi gelmediğinden dolayı 05. 04. 2013 tarihinde yine geldiği gibi posta yoluyla iadesi gerçekleşmiştir.

Fakat aradan geçen 25 günlük bir süreçte şikayet hattınızı defalarca aramama rağmen geri dönüş olmadığı gibi satış temsilcileriniz dışında gerekli bir muhatap bulamadım. Şikayetimizi ciddiye almayan ve hiçbir şekilde geri dönüşü olayan bu firmadan şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Meryem T.
  24 Mayıs
  11:05

  bundan sonra her gün bu siteye mesaj bırakacam bu firma için. 3 aydır param gönderilmedi

 • Meryem T.
  24 Mayıs
  10:57

  mayıs ayı sonuna geldik hala param gelmedi. sizce ne yapmalıyım?

 • Meryem T.
  06 Mayıs
  09:35

  Bu siteye şikayetimi bildirdikten sonra 1 Mayısta Banu Hanım beni aradı hatalı olduklarını kabul etti. Ama özürleri kabahatinden de büyük oldu. Çünkü görüşme yaptığımız (yani 1 mayıs) tarih itibariyle 30 iş günü içinde geri ödeme yapılacakmış bu demek oluyor ki bi ürün oraya buraya şikayet ederek bi yaptırım uygulanarak belki de, 3 ay gibi bi süre de çözümlenecek ve nedense ben hala Haziran ortasına kadar ödenecek olan paramdan umutsuzum. SMART-TV de yayınlanan bu ciddiyetsiz firmalardan alış-veriş yapmamanızı tavsiye ediyorum.