Pusula Yayıncılık Pazarlama Epila Tüy Dökücü Sprey İşe Yaramadı.

Fatma K. |

Planet Pembe kanalını izlerken, günlerce Epila Tüy dökücü spreyin reklamını gördüm. Eğer ağda, jilet ile uğraşmak istemiyorsanız ve epilasyona verecek çok paranız yoksa bunu kullanın diye inandım ve telefonla sipariş verdim.

Ürün siparişten 7 gün sonra geldi. Geldiği gün akşam kullanıp denedim, amonyak kokusuna benzer bir kokusu olan bir ürün. Kullanma talimatına göre kullandığım halde hiçbir şekilde tüy dökmedi. Firmayı arayıp üründen memnun kalmadığımı ve iade etmek istediğimi söyledim. Onlarda kozmetik ürünlerinde kesinlikle iade kabul edilmiyor dediler. Kargo parası ile birlikte 40 TL boşa gitti. Ne yapabilirim. Fatura No. 029299 fatura tarihi 29.12.2014.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Ürün İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 14 Ocak
    15:46

    Müşteri memnuniyetinin sağlanması adına gerekli incelemeler yapılmış olup,konuyla ilgili müşterimizle iletişime geçilmiş ve sorun çözüme ulaştırılmıştır.

    Tek kullanımlık ürünler,kozmetik ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

    Görüş ve önerileriniz için 7 gün 24 saat bilgi@depomepo.com mail adresinden veya “ŞİKAYET” 6688 numaralı sms hattımızdan Müşteri Hizmetleri Departmanımıza ulaşabilirsiniz.