Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Pürsu Damacana İadesini Yapmıyor.

Tuğba
25 Şubat 23:10
396

Merhabalar, Muğla Bodrum Gündoğan'da ikamet etmekteyiz ve 10 yılı aşkın bir süredir Pürsu'dan hem tüpümüzü hem de suyumuzu almaktayız. Yıllardır bayinizi aradığımızda, doğrudan ismimizi söylediğimizde, adres bilgilerine gerek kalmadan arkadaşlar hemen evimize suyumuzu ve tüpümüzü getirir. Su arıtma cihazı bağlatmaya karar verdiğimizde damacanalarımızı iade etmek istediğimizi söyledik. Fişini iletmemi istediler. Bunca yıldan sonra fişlere ulaşmanın mümkün olmadığını ilettiğimde, bayi ile görüşmem gerektiğini söylediler. Bayiye gittiğimizde, sokakta bulanların da damacanaları getirdiğini, bu yüzden sadece 10 TL karşılığında damacanalarını iade alabileceklerini ilettiler. İki kez 444 97 87 numaralı müşteri iletişim hattınızı arayıp şikayetimizi ilettik ve geri dönüş sağlanacağı bilgisi verildi; fakat aylar geçmesine rağmen bir arayan bile olmadı. Konu ile ilgili acil çözüm talep ederim. Saygılarımla, O*** G******** 0532********16

26 Şubat 16:57 (Şikayetten 17 saat sonra)

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa sürede çözüm için gerekli süreç başlatılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

Tuğba
11 Mart 23:14

Merhabalar, kayıt altına alındığı söylenen şikayetimin çözüm için gerekli süreci ne zaman başlatılacak acaba?. Saygılarımla.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Pürsu İzmir Bostanlı Bayisinin Davranış Yanlışı, Fazla Para Alma Politikası

Funda
24 Şubat 17:37
81

Pürsu Çeşme Suyu Tadında

Ertugrul
15 Şubat 21:38
75

Pürsu Damacana Depozito İadesi

Ahmet
22 Ocak 18:01
728
Benzer Şikayet Yaz