Puma'ya Kalsa Ayda Bir Ayakkabı Alacağız!

Nigar P. |

Puma'dan 1 ay önce bir ürün aldım. Ayakkabıyı ayağıma giyince yürüyemiyordum. Bunu arkadaşlarımda fark etti. Daha önce başıma gelmediği için önce anlayamadım meğersem sağ ayağın sağ iç kısmında taban çökmesi olmuş ayakkabıyı değişime gönderdim reddedildi bu nasıl bir müşteri memnuniyeti anlamadım.

Sonra duydum ki daha önce erkek kardeşimin başına da çok benzer bir olay gelmiş. bunlar hep böyle yapıyorlarmış abla tüketici haklarına bir dilekçe yazdım paramın iadesini yaptılar dedi. Evet hiç üşenmeyeceğim ve o parayı size yedirtmeyeceğim size! Taban çökmesi olan bir ürün 10 günde rengi atan, dikişleri atan bir ürün nasıl kullanıcı hatası olur görüşeceğiz.

Etiketler :

Spor Ayakkabı Bayi Kusurlu Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Şubat
  14:14

  Sayın; Nigar Polat

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı , problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir.
  Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  PUMA Müşteri Hizmetleri

 • Nigar P.
  06 Şubat
  12:32

  Mağaza Bakırköy Capacity mağzası ürün 35864801 6 PC Extreme benim mailim ngrplt@hotmail.com hadi bakakım bekliyorum

 • 18 Mayıs
  15:15

  Değerli Müşterimiz;
  Başvurunuzda mağaza/bayii adı,ürün bilgileri yer almadığından dolayı gerekli incelemeler yapılamamaktadır.
  Bilgilerinizi ulaştırdığınız taktirde sizinle iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla,
  PUMA Müşteri Hizmetleri