28 Mart 2013

Puma'nın İlgisizliği!

31.12.2012 tarihinde Cevahir Avm deki Puma mağazasından 200931 fatura nolu kızıma bir spor ayakkabısı satın aldım. Kızım bu ayakkabıyı sadece gittiği anaokulunda giydi. Fakat alındıktan kısa bir süre sonra ayakkabının önünde açılma oldu ve dikişlerinde iplikler çıkmaya başladı. 17.03.2013 tarihinde ayakkabıyı mağazaya götürdüm test için genel müdürlüğe göndereceklerini söylediler.

Aradan 2 hafta geçtikten sonra aradığımda genel merkezden red cevabının geldiğinin söylediler. Bende G.merkezden Ö. Hnm ile görüştüm. Kendisi kullanıcı hatası olduğunu belirtti.
2 ay gibi kısa bir sürede sadece anaokulunda giyilen ve hiç yıkanmayan bir ayakkabıda nasıl kullanıcı hatası olabilir anlamış değilim.

Rabia 115 Okunma

Cevaplar

  • Rabia 01 Nisan 2013

    Puma kesinlikle kurumsal bir marka kimliği ile çalışmamaktadır. Kendi satış müdürleri ve personelleri de bunu teyid etmiştir 70 tl lik ürünlerinin arkasında durmayan puma Türkiye'yi kaybettikleri müşterilerinden biri oldum ve bundan sonra kesinlikle her mecrada ve her fırsatta bu memnuniyetsizliği mi paylaşacağım, aynı zamanda tüketici mahkemesine bu durumu aksettireceğim.

  • Puma Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın ; Rabia Reyhan İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli bilgiler telefon görüşmemizde tarafınıza aktarılmıştır. Şikayetlerinizi bizimle paylaştığınız ve PUMA’yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla; PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön