20 Eylül 2013

Puma'dan Aldığım Ayakkabı Deforme Oldu!

26.01.2013 Günü Puma'dan aldığım ayakkabıyı kış mevsimi olması sebebiyle, yaz ayında giymeye başladım. Fakat daha 2 ay olmadan ve toplamda 5-6 kere giymeme rağmen, her iki ayakkabının da ayak bileği dış kısım, en üst noktalardan deforme olarak yırtıldı.

Bu konu ile alakalı 31.08.2013 günü, Puam Olivium mağazasına incelenmek üzere geri verdim. ( Form No: 003746 - Fatura No: 502427 - Satın alınan şube Forum İstanbul'dur.).

Sonucu şu saat itibariyle büyük bir şok yaşayarak öğrendim, kullanıcı hatası. İnanamıyorum, giymediğim, 110 TL para verdiğim ayakkabıda, ayakla teması olmayan, fiziksel olarak darbe alamayacağı bir yerde nasıl bir kullanıcı hatası olabilir. Puma'yı göreve davet ediyorum!

Süleyman 56 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman24 Ağustos 2015

    Hakem Heyeti sayesinde, para iadesi aldım. Bilgilerinize.

  • Süleyman23 Ekim 2013

    Bu ayakkabı el ile mi giyiliyor? Sizlerle telefonla görüşmemizde de kullanım kaynaklı bir hata dediniz. Bunu bana açıklar mısınız? Nasıl bir hata bu? Sonuç olarak, ilk kez spor ayakkabı giymiyoruz. Sizden detay istiyorum. Telefondaki yetkili de bana detay veremedi. Kullanıcı kaynaklı ise detayı bilmekte hakkım. Saygılar.

  • Puma Temsilcisi26 Eylül 2013

    Sayın ; Süleyman Başarır İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön