30 Eylül 2015

Puma'dan 2 Ayrı Model Ayakkabı Aldım İkiside İç Astardan Yırtılarak Yanda Ufak Delikler Açıldı.

Puma firmasından 2 tane farklı model ayakkabı ikisi de iç astardan yırtılmaya başlayarak yan taraftan delik şeklinde yırtıldı. Birisini benim ayağım taraklı olduğu için yırtılmıştır diye göndermedim.

Fakat öbür ayakkabı bildiğin kocaman koşu ayakkabısı bunun benim ayağımla alakası yok diye gönderdim, red cevabı geldi. Bir de satarken bizim ayakkabılarımız ömür boyu garantili diye satıyorlar. Ayıptır günahtır. Lotto'nun kötü koşu ayakkabısını 2.5 sene oldu kullanıyorum, kaç defa makinede yıkandı daha canavar gibi. Yazıktır günahtır o kadar verdiğimiz paralara. Bir daha Puma markasından alışveriş yapmayacağım.

Oğuzhan 232 Okunma

Cevaplar

  • Puma Temsilcisi19 Kasım 2015

    Sayın ; Oğuzhan ŞEN İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı , problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön