21 Eylül 2013 #2024400

Puma'dan Aldığım Ayakkabıda Aşınma!

Samsun Piazza Puma mağazasından 2013 haziran ayı ortasında almış olduğum ayakkabıyı 023552 numaralı garanti formuyla şube üzerinden genel merkeze gönderdik. 2 hafta boyunca hiçbir şekilde tarafıma bildirim gelmedi, yine ben şubeyi arayarak bilgi aldım ve ayakkabımın "kullanıcı hatası" denilerek garanti kapsamında değerlendirilmediğini öğrendim.


Ayakkabıyı gönderme sebebim ise iki ayakkabının da iç topuk kısımlarının aşınması problemiydi. Takdir edileceği üzere bu kısmı kendim hata olarak aşındırabilmem mümkün değil. Kullanıcı hatası olmadığında kesinlikle ısrarcıyım. Her koşulda itiraz edeceğimi ve uzlaşılmadığı takdirde hakkımı tüketici mahkemelerinde arayacağımı beyan ederim.

Kenan 127 Okunma

Cevaplar

  • Puma Temsilcisi26 Eylül 2013

    Sayın ; Kenan Olmuş İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön