24 Eylül 2018
Yorum Yap
#10941759

Puma'da Sorunun Çözülmemesi!

Mart başında Puma'dan spor ayakkabısı aldık. 15 günde ayakkabı açılma gösterdi daha sonra değişime gitti ve ayakkabı değiştirildi. Yeni gelen ayakkabı da 2 ay içinde tekrar açıldı ve ayakkabı ayağı da vurmaya başladı. Biz bu markadan soğuduk ve müşteri hizmetlerini arayarak ürünlerinin kusurlu olduğunu ve para iadesi istediğimizi tekrar bir değişim istemediğimizi belirttik.


Müşteri hizmetleri de para iadesi olmadığını sadece test merkezine gönderileceğini oradan da değişim çıkarsa değiştirileceğini belirtti. Bu demek ki Puma markası ayakkabısına güvenmiyor arkasında da duramıyor. Ayakkabıyı satarken türlü türlü işlem yapıyorlar ürün kusurlu ve iade durumlarında yokuşa sürüyorlar. Kurumsal ve bir dünya markası olduğunu düşündüğümüz ve hiç düşünmeden satın aldığımız Puma bizi hayal kırıklığına uğrattı ve bir kusurlu olan ayakkabısının para iadesini yapmak istemiyor.

Adil Adil 1.182 Okunma

Cevaplar

  • Adil'in Teşekkür Mesajı09 Ekim 2018

    Puma firması şikayetimizle ilgilendi. Para iadesi yapmadı fakat değişim gerçekleştirildi bunun içinde en azından bir muhatap bulabildiğimiz için kendilerine teşekkür ederiz.

  • Puma Temsilcisi26 Eylül 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürününüzün ve faturanızın fotoğraflarını [email protected] adresinden bizimle paylaştığınız takdirde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, PUMA Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler