30 Ağustos 2013

Puma Yırtılan Ayakkabıya Kullanıcı Hatası Dedi!

Ayakkabıyı aldıktan 6 sonra yırtılmadan başladı ,bugün üzerine garantiye yollandı ve kullanıcı hatası diye geri gönderildi. Bunun üzerine biz kendimizi haklı gördüğümüz için kaymakamlıktan Tüketici Haklarına şikayet ettik ,yine bir şey çıkmadı . Bunun üzerine dava açmak istedik, ancak bunun masrafından kaçındık.


Ben ve ailem senelerdir ayakkabılarımı merkez mağazadan orijinal olarak alırım . En az 3 sene sorunsuz giyerim . Şimdi marka ismi vermek istemiyorum, ilk kez Puma'dan bir ürün denemek istedik ve garantileri hiç önemsemiyorlar .Bu yırtık yürümekten oldu, biz ayakkabını bunun için aldık. Yan profilden sol taraftaki siyah yırtığı görüyorsunuz. Eğer ilgilenilmez ise bir daha ne Puma alır, nede öneririm.

Fatih 66 Okunma

Cevaplar

 • Fatih08 Temmuz 2015

  Eğer yardımcı olunsaydı 2 yıl önce olunurdu. Siz müşteri memnuniyetini hiç ama hiç umursamıyorsunuz. Böyle şikayet platformlarında muameleden cevaplar veriyorsunuz ne yaptığınızın farkınızdayız. Tekrar ürün bilgilerine ulaşsanız ne olacak mağdur kaldığım durumdan çıkartacak mısınız? Hiç inanmıyorum yapsaydınız 2 yıl önce yapardınız. Burada bu şikayetimi okuyan herkese söylüyorum Puma dan bir ürün alacaksınız 2 yıl garantisi var diye sevinmeyin zaten ilgilenmiyorlar. Gidin Nike dan alın objektif bir şekilde değerlendirip ürünün yenisini veriyor. Böyle şikayet platformlarına hiç düşmüyorsunuz.

 • Puma Temsilcisi07 Temmuz 2015

  Sayın ; Fatih Gürdal İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı , problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

 • Fatih07 Temmuz 2015

  Anca lafta... İletişime geçilecekmiş 2 senedir ne arayan var ne soran almayın pumadan ayakkabı falan garantisi yok her şeye kullanıcı hatası derler... !

 • Puma Temsilcisi04 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz; Başvurunuz,ürün bilgileri, yer almadığından dolayı gerekli incelemeler yapılamamaktadır. Bilgilerinizi ulaştırdığınız taktirde sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön