18 Ekim 2016 #6713857

Puma Yeni Alınmış Ayakkabıda 20 Gün Kullandıktan Sonra Problem Olması!

Puma İstanbul Optimum AVM'den almış olduğum Puma marka ayakkabım 20 gün sonra sağ ve sol her iki yanda deformasyon gösterdi hali ile bende aldığım yere götürdüm. 1 yıl boyunca her hangi bir problem olduğunda ayakkabıyı servisine yönlendirileceği söylendi aynı şekilde bende götürdüm ve ayakkabıyı servislerine yönlendirdiler bir Forum düzenlendi 15 gün sürer diye söylenildi... Ama bana 3 gün sonra mesaj geldi ki değişim onaylanmadı diye kullanıcı hatası olduğunu belirttiler.Vede ikinci defa yolladım 3 gün içerisinde gene mesaj geldi değişim onaylanmadı diye.Ama Puma mı bir daha asla vede bunu buradan Puma'ya da duyurmak istiyorum görüşmek üzere fabrikasyon hatalı olan üründen beni sorumlu tuttular kullanıcı hatası dediler bende sizin inceleme merkezinize kadar geleceğim. Oradaki uzman arkadaşlarınızı merak ediyorum. İlginize çok teşekkür ederim Puma görüşmek üzere!

Olcay 565 Okunma

Cevaplar

 • Olcay27 Ekim 2016

  Puma markası fabrikasyon hatalı ürünlerin satışını yapıp milleti dolandırıyor herkesin almış olduğu ayakkabılar ellerinde patlıyor ve işin tuhaf yanı Puma markası bunu biliyor... Puma'dan aldığım ayakkabıyı 1 ay giyip eskitmek nasip olmadı vede gene en ilginç olan nokta ayakkabıyı inceleme merkezine gönderdiğimde nereden biliyim bu kadar uzman arkadaşların çalıştığını ne hikmetse fabrikasyon hatalı ürünlerin satışını yapıp sonrasında ürünlerin ne olduğunu nasıl olduğunu bilen Puma tüketiciyi hep haksız çıkartıyor... Çünkü kullanıcı hatası olduğunu belirtiyor her seferinde... Yardımlarınız için burada olan millet adına ben teşekkür ediyorum gülerek Puma komik firma olarak tarihe yazılıyor... .

 • Olcay21 Ekim 2016

  Pumanın müşteri hizmetlerimi atın çöpe gitsin... İlgi alakaya bakabilir misiniz...

 • Olcay19 Ekim 2016

  hem de o kadar çok komik bir firmaymış ki bu Puma hee şunu belirtmek isterim eğerki benden kaynaklı ise 3 defa inceleme merkezinize yollıcağım ürünü kullanıcı hatası neden olmuş Vs. Vs. diye belirtmenizi istiyorum... Vede titizlikle inceleyen personellerinizin bizzat isimlerini talep ediyorum büyük firmasınız bakalım bu talebimi yerine getirebilicek misiniz...

 • Olcay19 Ekim 2016

  Saygı değer Puma bana mağazanızdan verilmiş olan evraktakilerinin aynısını yollamayın bari bir noktasını değişin olur mu titizlikle incelediğinizi söylüyorsunuz ama ne hikmetse aynı kelimeler kullanılıyor komik durum hernese saygı değer Puma ben titizlikle incelediğiniz ayakkabıların merkezine ulaşıcağımı belirtmek isterim iyi çalışmalar... .

 • Puma Temsilcisi18 Ekim 2016

  Sayın;Olcay Y. İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı , problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön