16 Mayıs 2013 #1801314

Puma Şikayetlere Standart Cevap Veriyor!

12.02.2013 Puma mağazasından aldığım çocuk ayakkabısı yanlardan açıldı tabanı deforme oldu.Puma tarafından verilen cevap hep aynı kullanıcı hatası.Puma bizlerden şunu bekliyor aldığınız ayakkabıyla zıplamayın koşmayın sadece yürüyün.


Pazardan alınan markasız ayakkabılar bile bu kadar erken deforme olmadı. Puma sattığı ürüne sahip çıkmıyor. Ürünü sattıktan sonra her şey bitiyor. Müşteriye verdikleri değer bu kadar. İki ay içinde ayakkabı tabanı gidiyorsa markanın ve ayakkabını kalitesi hakkında şüphe duymak lazım.

Ethem 99 Okunma

Cevaplar

  • Ethem22 Mayıs 2013

    Ayakkabıda meydana gelebilecek her türlü sökülme yırtılma kesinlikle puma kaynaklı değil sizle alakalı.Ne yaparsanız yapın suçlu sizsiniz.Ayakkabıyı alın 1 hafta sonra deforme olsun yine suçlu sizsiniz.

  • Puma Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Sayın Ethem Pehlivan; İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ayakkabınız PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön