02 Ekim 2014

Puma Önü Açılan Ayakkabım!

Çocukluktan beri kullanmaktan vazgeçemediğim Puma'dan yeni ayakkabı satın aldım. 23. 04. 2014 tarihinde Cevahir Puma mağazanızdan. Bugüne kadar aldığım ürünleriniz uzun süreli olarak kullandım ve kalitesinden ödün vermediğinizi düşünüyordum. Aldığım ayakkabı 220 TL bedelli. Ayakkabının 5 giymeden sonra burnu açıldı. Sorunu hemen fişimle birlikte 18. 09. 2014 tarihinde mağazanıza ilettim. Gelen cevap ayakkabının yere yakın olduğu ve önünde koruması olmadığı yönünde, o zaman daha korunaklı bir ürün üretilseydi, benim suçum ne. Ayakkabının önü açılsın diye özel bir çabam olsa sizi anlayabilirim fakat şu durumda anlamam mümkün değil.

Meral 1.672 Okunma

Cevaplar

  • Meral08 Ekim 2014

    kullanımdan kaynaklı nasıl bir hata tespit edildi. 220 TL lik bir ayakkabıdan bahsediyoruz. Bana müşteri hizmetlerinizin ilettiği bilgi, ön koruması olmayan ve yere yakın bir model olduğu için önden açılmasının normal olduğu. bu tamamen Ar-Ge hatası öyle piskopat bir insanım ve ayakkabımın burnunu dağlara taşlara vurup benmi açtırdım. Ürünü İstanbul gibi bir metropol da dağtan taştan uzakta 5 kez giydik, insaf diyorum başka bir cümle bulamıyorum. Tüketici mahkemesine başvuracağım, sokağa para savuracak kadar zengin bir insan değilim.

  • Puma Temsilcisi08 Ekim 2014

    Sayın ; Meral Meydan İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı , problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön