06 Mayıs 2013 #1780547

Puma Kullanıcı Hatası Diye Geri Gönderdi!

Pumadan 17.10.2012 tarihinde spor ayakkabısı aldım marka olduğu için ayakkabının uç kısmında deri kalktığı için 6 aylık süre dolmadan geri gönderdim ve bana geri dönüşüm kullanıcı hatası olarak geri dönüldü ben çok şaşırdım ve o anda bir kişi daha firmada aradığında yine aynı şekilde kullanıcı hatası olduğun söylediler.


Anlamadığım nokta hep mi kullanıcı hatalı hiç firma hatası yok mu tüketici haklarına başvurmamı istediler incelenmesi için puma eğer incelemeyi bilmiyorsa tüketici hakları nasıl incelesin.markadır diye almış olduğum ayakkabı maalesef hiçbir anlam ifade etmedi benim için puma bitmiştir çevremde binlerce arkadaş var ve onlara da hiçbir zaman pumayı tavsiye etmiyorum.

İsmail 36 Okunma

Cevaplar

  • Puma Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın İsmail Yalınız; İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ayakkabınız PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön