20 Ocak 2014 #2245104

Puma Kalitesiz Ürün Satıyor

Antares AVM Puma mağazasından 04.05.2013 tarihinde bir çift spor ayakkabı satın aldım. İşim gereği fazla spor ayakkabı kullanmıyorum. Buna rağmen haftada bir defa giydiğim ayakkabının topuk kısmı içeriden yırtıldı.


Ürünü satın aldığım mağazaya götürdüm fabrikaya gönderdiler ve sonucu beklememi söylediler. Yaklaşık on gün sonra ürünün bir kusuru olmadığını ve değişimin kabul olmadığını yazan bir mesaj geldi ve ürünü geri iade ettiler. Eski bir Puma müşterisi olarak eski kaliteli ürünlerin artık olmadığını anladım. Bir daha Puma marka ürün almayı düşünmüyorum.

Selahattin 80 Okunma

Cevaplar

  • Selahattin24 Ocak 2014

    Semt pazarındaki esnaf bile ürününe pumadan daha iyi garanti veriyor...

  • Selahattin22 Ocak 2014

    Bir tane şikayetede farklı bir cevap verin...

  • Puma Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın ; Selahattin Eyrioğlu İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön