04 Nisan 2013 #1724314

Puma İmalat Hatasının Kabul Edilmemesi!

201827 formla teste gönderilen ürününüzün değişimi onaylanmamıştır diyor, pumadan gelen mesaj. çocuk bunu giydi dışarı çıktı eve gelincede ayağıma vuruyor dedi. aldığımız mağazaya götürdük, zoraki alındı, üstelik başka bir spor ayakkabısı da aldım pumadan, aynı gün. üç tane oğlum yürümeye başladıklarında ilk ayakkabıları pumaydı çocuklarım sporcu tüm malzemelerini pumadan alıyorum 14 yıldır.


Antrenörlükte yapıyorum, sporcularıma, arkadaşlarıma dostlarıma, tavsiye ettiğim marka puma. bayağı kalabalığız pumadan alışveriş yapan . benim kaybım fazla olmaz sadece puma alışveriş ailesinden buruk ayrılıklar olur.

Murat 49 Okunma

Cevaplar

  • Murat09 Nisan 2013

    sayın puma müşteri hizmetleri bir defa giyilen malzeme nasıl oluyorda kullanım kaynaklı oluyor anlamış degilim çocugun ayagını vuruyor ayakkabı siz kullanım hatası diyorsunuz ayagı morarmıştı resmen 14 yıldır çocuklarım ve ben kullanıyorum ürünlerinizi böyle bir sorunla karşılaşmadım çocugun ayagıda büyümediki bir ay içerisinde küçük ayakkabı aldım diyelim,lütfen biraz daha hassasiyet...saygılar.

  • Puma Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın ; Murat Kabaklı İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön