12 Nisan 2013 #1738916

Puma İç Tabanda Deforme Oldu!

22/10/2012 tarihinde Bayrampaşa Kürkçüoğlu Ayakkabı adlı firmadan her ihtiyacımda olduğu gibi yine firmanızın spor ayakkabısı olan 353790-04 model Puma markalı ayakkabıyı çok severek aldım. Ancak giymemden yaklaşık 2. 5-3 ay sonra iç tabanda deformeler ve koku başladı.


20/03/2013 tarihinde firmanıza değişim için ayakkabıyı gönderdim; ancak sizden gelen yanıt beni ciddi anlamda şoke etmiştir. Açıklamalarınıza göre firma yetkililerinizce titizlikle incelenmiş, sorunun üretimden kaynaklanmadığını belirtmişsiniz. Bugüne kadar firmanızdan çok sayıda ürün aldım. Bununla ilgili Tüketici Mahkemesine üzülerek başvuracağımı belirtmek isterim.

Şehmus 71 Okunma

Cevaplar

  • Şehmus26 Temmuz 2013

    Pumayı tamamen hayatımdan çıkardım saygılarımla...

  • Puma Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın Şehmus Elif S. ; İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ayakkabınız PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön