11 Eylül 2013 #2005509

Puma Hatalı Ürün!

8/09/2013 tarihinde Bursa Korupark Boyner mağazasından 2 adet Puma marka spor ayakkabı aldım. Kızım için aldığımı ertesi gün 2 saatliğine okula gidip gelirken kullandık. Bugün tekrar giymek için çıkardığımızda üst kısmının yırtık olduğunu gördük. Mağazaya tekrar götürdüm ürünün inceleme için gönderileceğini söylediler.


Puma gibi bir marka dünyanın parasını veriyoruz 2 saatlik bir kullanımla yırtılır mı ki kızım rahat olduğu için başka bir marka spor ayakkabı giymiyor. Hep alıyoruz ilk defa böyle birşeyle karşılaştık. Yine Puma marka ayakkabı oğluma da aldım o daha fazla giymiş olmasına rağmen bir sorun yok. Ürünün ücretinin iade edilmesini talep ediyorum.

Serap 86 Okunma

Cevaplar

  • Serap15 Eylül 2013

    Almış olduğum ayakkabı firmanıza gönderildi zaten.Fakat sizin incelemeniz en az 15 gün ,bu süre zarfında ne olacak 2 saatlik bir kullanımla resmen yırtılman ayakkabının nesini inceliyeceksiniz ve bana 5 gün içinde bir ayakkabı lazım bu ürünü ben bu amaçlı aldım yoksaydı giyecek bir sürü ayakkabısı var çocuğumun.

  • Puma Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sayın ; Serap ipek PUMA ürününüzü faturanız ve şikayetiniz ile birlikte satın aldığınız mağazaya teslim ederek PUMA Test merkezine inceleme amaçlı gönderebilirsiniz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön