16 Eylül 2013 #2014077

Puma Fatura Yok Diye Değişim Yapmadı!

08/06 tarihinde Buyaka AVM Puma mağazasından almış olduğum ,175 TL' lik spor ayakkabının filesinde yırtılma meydana geldi . Elimde fatura örneği bulunmamakta . Ancak ödeme yaptığıma dair kredi kartı slipi bulunmakta .


Mağaza kanun gereği bu şekilde yardımcı olamayacağını belirtti . Sonuçta ürün 3 aylık bir ürün ve faturanın bir örneğinin arşivinizde yer aldığını düşünürsek, daha inisiyatifli olunabilirdi . Ayrıca aynı gün içinde sektöründe tanınmış bir firma , fatura ibraz etmeden ürün değişikliği yaptı .

Nazan 359 Okunma

Cevaplar

  • Puma Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın ; Nazan Çelik 24/04/1996 tarih 22620 sayılı resmi gazetede yayınlanan 54 no lu KDV genel tebliğinin B bendi uyarınca ürün inceleme veya iade taleplerinde satış fişi veya faturası ibrazı gerekmektedir. Bu yasal dayanak uyarınca ; satış faturası bulunmayan ürünleri inceleme altına alamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili sıkıntı yaşadığınız durumlarda mağdur olmamanız için ilgili ürüne ait satış fişi veya faturasının orjinalini veya nüshasını saklamanız gereğini birkez daha hatırlatırız. Saygılarımızla;

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön