28 Nisan 2016

Puma Dört Günlük Ayakkabı Açılma Yaptı!

09.04.2016 tarihinde Viaport Puma'dan satın almış olduğum ayakkabım sadece 4 gün giymeme rağmen ön tarafından açılma yaptı. Bu durumda 16.04.2016 tarihinde Viaport Puma şubesine ürünü geri getirdim. Bana ürünü alıp inceleme yapacaklarını ve sonucu da SMS olarak bildireceklerini söylediler. Herhangi bir dönüş olmayınca bugün (28.04.2016) Viaport Puma şubesini aradım, ürünümün incelendiğini, kullanıcı hatası bulunup değişimin reddedildiğini söylediler. 4 gün içerisinde sadece yürüyüş yaptığım bir ayakkabı bu. Ne yapmış olabilirim ki kullanıcı hatası deniyor? Mağdur durumdayım. Ürünüm değişimini istiyorum. Puma gibi bir markaya yakışmıyor!

İsmail 216 Okunma

Cevaplar

  • İsmail05 Mayıs 2016

    Ben üretimda hata var demiyorum zaten. Yalnız aldığım ürünü çok incelemeden beğendiğim ve bu markaya güvendiğim için aldım. Belki de mağaza sürecinde bu problemi meydana getirecek bir deformasyon oldu. Sporla uğraşan bir insan olarak söylüyorum; dört gün giyilen bir ayakkabıda nasıl bir kullanıcı hatası olabilir ki? Daha mütevazi markalardan daha uygun fiyatlarda alınan ayakkabılarımı bile seneleri dolmalarına rağmen sorunsuz kullanıyorum. Yaptığınız incelemenin sağlığına inanmıyorum. Buradaki hakkınızdaki diğer şikayetlere bakıldığında da müşteri memnuniyetinizin durumu görülüyor. Bir daha bu markaya yaklaşmam, çevremdeki insanları da yaklaştırmam. Teşekkürler.

  • Puma Temsilcisi02 Mayıs 2016

    Sayın ; İsmail YAŞAR İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı , problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön