06 Ağustos 2016

Puma Böyle Bir Skandal Görmedim

Puma'dan 229 TL'ye aldığım ayakkabı küçük geldiği için değişimini talep ettim. Gelen cevap metni; "Ürününüzün değişimi onaylanmamıştır". Böyle bir anlayış böyle bir kalitesizlik olabilir mi ya. Hakkı'mı kimseye yedirmeyeceğim. Tüketici Hakları Derneği ile irtibata geçtim. Haksız kazanç ile elde edilen paramın iadesini istiyorum.

Fatma 454 Okunma

Cevaplar

  • Fatma23 Ağustos 2016

    Ürünü zaten ayağıma uygun olmamasından sebeple kullanamadım. Mağazaya 30 gün geçtikten sonra götürebildim. Burada bir mağduriyet söz konusu ben kesinlikle bu ayakkabının 37 numara kalıbına göre yapıldığını düşünmüyorum zira benim ayağım büyümedi. Bütün ayakkabılarım terliklerim 37 numaradır. İmalatında sorun olan bu ayakkabı zaten ilgili yerlere başvurmam akabinde yapılacak incelemeyle ortaya çıkacaktır. Avukat olmam sebebiyle de ayrıca sizinle yasal yollardan mücadelemi sürdüreceğim.

  • Puma Temsilcisi15 Ağustos 2016

    Sayın; Fatma K. Marmara Forum mağazasından satın almış olduğunuz ürününüzü kullanmadığınız takdirde Fatura tarihinizden itibaren 30 gün içerisinde değişimini yapabilirsiniz. Saygılarımızla; Puma Müşteri Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön