04 Nisan 2013

Puma Ayakkabının Tabanı Açıldı!

21. 01. 2013 Tarihinde Levent Puma (outlet) mağazasından puma ayakkabı aldım ayakkabıyı giydiğim gün sayısı toplasan 20 gün geçmemiştir. Kış şartlarından dolayı fazla giyime şansı bulamadım. Ayakkabıyı giyerken ayakkabının tabanının çıktığını farkettim. Ürün iadesi için 22. 03. 2012 tarihinde aldığım puma mağazasına gittim.


Fakat ürün incelenerek malzeme ile ilgili sorunun olmadığını kullanıcı hatası olduğu söylendi. Pumaya olan güvenim tamamen bitmiştir. 20 günde bir ayakkabının tabanı nasıl çıkar kullanıcı hatası olsa bile dışardan seyyar satıcıdan alınca bile en az 5, 6 ay kullanıyorsun bir ayakkabıyı, şimdi ayakkabımın bana iadesini bekliyorum gelince tüketici mahkemesine gideceğim.

Doğan 85 Okunma

Cevaplar

  • Doğan22 Ekim 2014

    Bir daha kesinlikle almam

  • Doğan25 Nisan 2013

    Bu söylediklerinizi kabul etmiyorum zaten hakem heyetine gittim bu konu hakkında.

  • Puma Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın ; Doğan Simil İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön