22 Mart 2014

Puma Ayakkabım İlk Yıkamada Eskidi

Puma spor mağazasından yaklaşık 4 ay önce çok beğenerek almış olduğum ayakkabım ilk yıkama sonucunda çok eskimiş bir hale geldi. Konuyu görüşmek üzere ürünü almış olduğum yetkili mağazaya giderek yıkama sonucu bu hale geldiğini belirttim. Mağaza görevlisi bana yıkama nedeniyle bu hale geldiğinden yapacak bir şeylerinin olmadığını söyledi hatta bana birde akıl vererek ayakkabımı boyatmamı söyledi.


Bana ayakkabı satılırken yıkanmaması konusunda bir uyarı yapılmadı. Ben kullanıcı olarak hangi ayakkabı yıkanır hangisi silinerek temizlenir bilemiyorum. Ayrıca bana verilen ayakkabının içerisinden veya kutusundan herhangi bir talimatta çıkmadı. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Adem 102 Okunma

Cevaplar

  • Puma Temsilcisi25 Mart 2014

    Sayın ; Adem Karabörk Ayakkabınızın temizliği / bakımı için nemli bir bez kullanmanız yeterlidir.Ayakkabınızı temizlerken çamaşır makinesınde yıkanmaması ve direkt su ile temas etmemesi gerekmektedir. Ayakkabınızın yıkanması çeşitli açılma ; deformasyon problemlerin yaşanmasına sebep olabilir. Kirlenmiş olan ayakkabınızı uygun bir bez ile hafifçe ; ayakkabınızın malzemesini zedelemeden temizlemeniz gerekmektedir. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri Sayın, Hasan Oral İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ayakkabınız PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön