29 Haziran 2015
Yorum Yap
#3337933

Puma Ayakkabıda İç Deformasyon Oluştu'

Yaklaşık iki ay önce Boyner Ümraniye Meydan AVM mağazasından spor ayakkabı satın aldım. Beş altı hafta sonra topuk kısımlarda yıpranma meydana geldi. Bunun üzerine değişim için mağazaya talepte bulundum. Bir hafta önce talebimin reddedildiğini ve gelip almam gerektiğini bildirdiler. Bu ürünü almayı reddediyorum ve buradan da bildiriyorum. Sürekli Puma kullanıcısıydım ama bu olumsuz davranış hakkındaki düşüncelerimi değiştirdi. Ürünü almayacağım, para iadesi için tüketici hakem heyetine başvuracağım. Yetkili birime arz ederim.

Mehmet 233 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet08 Temmuz 2015

    Zaten hiçbir ürününüZde hatanızı kabul etmiyorsunuz. Böyle yaptığınız sürece müşterilerinizi kaybetmeye mahkumsunuz ben hakkımı. Tüketici hakem heyetinde arayacağım. Iyi günler... .

  • Puma Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Sayın ; Mehmet Köksoya İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı , problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler