19 Ekim 2016 #6728638

Puma Ayakkabı Önünde Soyulmalar Oldu!

4 ay öncesinde 169 TL tutarında aldığım ayakkabımı önündeki soyulmadan ve renk atmadan dolayı incelemeye verdiğimde değişim işleminin gerçekleştiği mesajını aldım. Değişim işlemi için mağazaya gittiğimde ayakkabımı fiyatının 204 TL tutarında değiştiğini fark ödemeden alamayacağım söylendi. Tabi ki reddettim çünkü bu ayakkabıya garantisi olup değiştirebilme imkanım olduğu için o kadar parayı veriyorum. Tüketici haklarını aradığımda kesinlikle haklı olduğumu, bağlı olduğum ilçe Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurup bir aldığım bir dilekçeyle bu işlemin kesinlikle mümkün olduğunu söylediler. Müşteri hizmetleri olarak konuştuğum Ö*** hanımın tepkisi her yetkiye sahibim kesinlikle böyle bir şey mümkün değil serzenişinden de yeterince rahatsız oldum. Yardımcı olmak yerine takındığı üslup çok fazla rahatsız edici. Tüm bu durumlar bir daha asla Puma dedirtti.

Yeşim 393 Okunma

Cevaplar

  • Yeşim21 Kasım 2016

    Tarafıma bir dönüş yapılmadığı gibi gerçek olmayan cevaplar vermektesiniz. Tamamen tüketici hakları ihlali. Bununla ilgili olarak gerekli her yere şikayetlerimi yaptım ve yapmaya devam edeceğim.

  • Puma Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın; Yeşim A. İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli bilgiler telefon görüşmemizde tarafınıza aktarılmıştır. Şikayetlerinizi bizimle paylaştığınız ve PUMA’yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla; PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön