01 Kasım 2016 #6831906

Puma Ayakkabı İç Astarında Yırtılma!

Olivium Sanguspordan üzerinde 250 TL etiketi bulunan % 50 indirimle 125 TL'ye aldığım Puma markalı ayakkabının 2 ay sonra iç astarında yırtılma meydana geldi. İncelemeye gönderdiğimde kullanıcı hatası olduğu bildirildi. 2 ayda nasıl bir malzemeyle yapılıyor ki yırtılması kullanıcı hatası bulunabiliyor bu kadar basit malzemeyle yapılıyorsa bu ayakkabının fiyatı neden 250 TL? Ayakkabımı incelemeye gönderdiğimde 01.09.2016 teslim aldığımda 31.10.2016 tarihiydi. Teslim fişi olarak verilen üzerinde 21 iş günü yazan evraka rağmen 2 ay nasıl incelemede kalabiliyor? Ayakkabı elime ulaştığı tarihte o ayakkabının giyilebilir olduğu dönem sona ermiş bulunuyor. İki durumda da mağdur oluyorum. Pumaya defalarca ulaşmaya çalıştığımda ise telefon açılmadı. Yetkililerin gerekeni yapmasını rica ediyorum.

Duygu 613 Okunma

Cevaplar

  • Duygu04 Kasım 2016

    250 TL'lik ayakkabının 2 ayda iç astarınının yırtılması nasıl bir kullanımdan kaynaklanabileceğini açıklar mısınız? D Gereken titizlikte ayakkabının incelenmediğini düşünüyorum. Pumadan son alışverişim olacak benim ve çevremdekilerin. Mahkeme yoluylada gereken şikayeti hakkınızda yapacağım.

  • Puma Temsilcisi04 Kasım 2016

    Sayın; Duygu D. Sangu Spor şahsa ait olan mağaza aracılığı ile gelen tüm ürünler 20 iş günü içerisinde tarafımızdan sonuçlandırılmaktadır. 20 iş günü içerisinde bayiye tarafımızdan sonuç bilgisi aktarılmaktadır. Gecikme süresi mağazanın sorumluluğundadır. Şikâyetinizden dolayı mağazaya gereken uyarılar yapılacaktır. Sayın XXX; İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı , problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön