12 Eylül 2013

Puma Ayakkabı 16 Günde Deri Döktü!

Bir müşteri olarak Puma markasından şikayetçiyim. Gebze'deki Netba mağazasından aldığım Puma marka ayakkabı 16 günde deri döktü. Sorunun çözümü için 23. günde Netba mağazasına ayakkabıyı götürdüm ve ayakkabı değişime gönderildi. geri döndüğünde haber verileceği söylendi ve haber verilmedi. Ben gittim sordum ilgilendim Puma'nın gönderdiği cevap şaka gibiydi. Tüketici hatasıymış.


16 günde normal giyimle deri döken ayakkabıdan ötürü kendimi hiç suçlu bulmuyorum. Bu işin peşini de bırakmayacağım. Tükoder'e başvuracağım, buradan da şikayetimi dillendirdim. Sonuç alamazsam dava açmayı dahi düşünüyorum.

Onur 87 Okunma

Cevaplar

  • Puma Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sayın ; Onur Uzun İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön