18 Nisan 2013 #1749218

Puma Aldığım Ayakkabının 2 Ay İçinde Kenarı Patladı!

Viaport Puma mağazasından 31.01.2013 tarihinde spor ayakkabı aldım 2 ay içerisinde sağ ayak ucuna yakın yerden patladı. Mağazaya gittim incelenmek üzere teslim aldılar. 17.04.2013 tarihinde mağazaya gittim. İncelenmiş ve kullanıcı hatası olduğu belirttiler. Bir Beden Eğitimi Öğretmeni olarak ayakkabının nasıl kullanılacağını biliyorum.


Kaldı ki dikiş yerlerinin çıktığını mağaza görevlisine gösterdim çünkü yırtılma değil tamamen dikişleriyle ilgili bir problemdi. Buradan belirtmek isterim ki bir daha puma marka herhangi bir ürün almayacağım ve Öğretmen arkadaşlarımı da bu konuda uyaracağım. Büyüklüğünü ispatlamış markaları tercih edeceğim.

Harun 84 Okunma

Cevaplar

  • Puma Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın Harun Yazarel; İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ayakkabınız PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön