05 Eylül 2013 #1995318

Puma 30 İş Günü Garantisi!

Garantiye göndermiş olduğum ürünü Samsun Puma Piazza Ayakkabı Mağazasına teslim ettim. 25/08/2013 tarihinde aradılar, ürün kabul olmadı gelip alabilirsiniz dediler. Bende bunun üzerine ihtarname dilekçemi vermek için gittim. Ürünü 30 iş günü içinde göndermediklerini ihtarname dilekçesini vermeye geldiğimi söyledim.


Mağaza müdürü ihtarname gönderseniz bir şey olmaz burada çekmecede durur dedi. Çalışan bir bayan sanki 160 değilde 160 milyar dedi, vaktiniz bol galiba gibi cümleler kurdu ve bizimle ilgili bir durum yok, fabrikayla görüşmemi söylediler. Bende ayakkabıyı sizden aldığımı sizinle muhatap olacağımı söyledim. Ayakkabıyı teslim almalısınız. Ben burada ne yapacağım bu ayakkabıyı dediler aldım.

Yasin 89 Okunma

Cevaplar

 • Yasin14 Eylül 2013

  buyrun bakın http://www.frmtr.com/hukuk/4147787-puma-karsisindaki-haklarim-yardim-edermsiniz.html burda da bir vatandaş aynı şeyden şikayetçi fakat onada takip etmeniz lazım demişler demek ki alışkanlık haline getirmişsiniz müşterilerinizi madur etmeyi bahaneleriniz hep aynı siz ilgilenmeyin sonra vatandaşa sizin aramanız lazım diyin ...

 • Yasin13 Eylül 2013

  1) Siz ulaşmadınız ilgilenen olmayınca ben fabrikanızı aradım. 2) 20 iş günü içinde yani 13.07.2013 tarihinde ayakkabıyı mağazaya yolladık dediniz. 3) Mağaza beni 25.08.2013 de aradığını söyledim. Siz de ayakkabıyı benim takip etmem gerektiğini hiç bir hakkım olmadığını söylediniz. 4) Bir kere hatayla markanızı tercih etmiş bulundum dahada önünden geçmem ilgilendiğiniz felen de yok.

 • Puma Temsilcisi13 Eylül 2013

  Sayın ;Yasin Koyuncu İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli bilgiler telefon görüşmemizde tarafınıza aktarılmıştır. Şikayetlerinizi bizimle paylaştığınız ve PUMA’yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Personel ile ilgili şikayetleriniz için teşekkür ederiz.Gereken uyarılar yapılacaktır. Saygılarımızla, PUMA Müşteri Hizmetleri

 • Yasin08 Eylül 2013

  Hiç memnun değilim. Çünkü mağazadaki personelin davranışı ve 05.08.2013 tarihinde site vasıtasıyla şikayetimi bildirdiğim halde hala cevap vermediler.Ben hem personelin tavırlarından Hem de ürünümün 30 iş günü geçmesine rağmen ücretini iade edilmemesinden şikayetçiyim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön