27 Mart 2015

Puma 2 Günlük Ayakkabı Dışına Ter Atıyor

2 gün önce Denizli Yalı Spor mağazasından yeni sezon Puma ayakkabı aldım. Ayakkabıyı bir sefer giydim teri ayakkabının dışına atıyor. Yıllardır Puma'dan giyinirim başka marka asla kullanmam ilk defa böyle bir şey başıma geliyor.


Aklıma gelen ilk soru ürün acaba gerçek Puma değil mi? Hava daha 15 dereceyken bunu yapıyor yazın ortasında düşünemiyorum ne hale gelir. Ayrıca ürünü almışız üzerinden bir gün geçmiş neden 21 gün bekliyoruz? Ürün kusurlu gözle görülüyor, satıcılarda bunu görüyor, neden direk değişim yapılmıyor? Paramızla rezil olmak bu olsa gerek sanırım!
Ürünü Denizli Yalı Spor'dan aldım.
Ürün kodu: P3565**-367.5
Sipariş takibi için Servis No.: 1-13-13-142.

Bilal 476 Okunma

Cevaplar

  • Bilal30 Mart 2015

    Ve Yalı Spor'da çalışan arkadaşa diyorum ki oraya not düşün bizde gözle gördük müşteri şikayetini diye diyorum. Sonuçta size ulaşıncaya kadar ter kaybolacak belki dikkat edilmeyecek... Sonuçta olduğu gibi ilk günden gönderdim size. 1 ay ya da uzun süre giymedim. Belki dikkat etmeyeceksiniz bir şey yok diyip geri gelecek... Oradaki arkadaşlarında cevabı biz bilmeyiz efendim Puma kendisi değerlendiriyor belki iadeyi kabul etmezler diyor. Böyle bir şey var mı yani? Oradaki çalışanlar bostan korkuluğumu? Sadece ürünü satalım sonrası önemli değil zihniyeti değil mi bu? Sonuçta müşteri size getirmiş evet bizde gördük diyip onlarında desteği katkısı olmazmı? Müşteriyle ilgi alaka satış sonrası destek bumu yani?

  • Bilal30 Mart 2015

    Sağ olun çok yardımcı oldunuz bilmediğimiz bir şey söylediniz aydınlattınız müşterileri! Ben diyorum ki anlamadınız sanırım; bu kusurlu ürün sıfır yeni sezon alınmış ama kusurlu mal. Neden 21 gün bekliyoruz. 21 günde o 1 günlük ter size ulaşıncaya kadar kayıp olacak belki? Belki değişim verilmeyecek bu süre çok uzun diyorum! Sizlerin bu tarz ürünleri tamam gözle görülür hata diyip değişimi niye hemen yapmıyorsunuz? Ya da bu tarz ürünleri 3 günlük 1 günlük yeni ürün diyip neden 21 günlük işlem süresini hızlı yaparak kısaltmıyorsunuz diyorum? Ben 220 liraya ayakkabı alıyorum ihtiyacımdan dolayı ama 1 ay bekletiyorsunuz... Belki başka hiç ayakkabım yok belki başka param yok ayakkabı alamıyacağım 1 ay ne yapacak müşteri sizin saçma sapan işlem süresinimi bekleyeceğiz?

  • Puma Temsilcisi27 Mart 2015

    Sayın: Bilal Sözkesen Yalı Spor mağazasından satın almış olduğunuz ürünün yasal değerlendirme süresi 20 iş günüdür. Saygılarımızla; PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön