07 Mayıs 2013 #1782985

Puma 1 Ayda Lastikleri Eriyen Ayakkabı!

Oğluma şubat ayında dünya markası diye güvenerek puma marka spor ayakkabı aldım. 1 ay sonra ön ve arka lastiklerinin eridiğini fark ettik. Ayakkabıyı aldığımız yere müraacat ettiğimizde, incelemeye göndermek üzere aldılar ve "imalat ve işçilikte herhangi bir sorun yok, kullanıcı hatası" açıklamasıyla ürünü olduğu gibi tarafımıza iade ettiler.


Kışın ortasında alınan ve sadece beden derslerinde giyilen, mevsim itibariyle de toplamda da 15 gün dahi kullanamadığımız bir ayakkabıya bir yığın para ödemiş olduk. Ürünü alırken, sağlam olsun, sorun yaşamayalım diye dünya markası olduğu için bu markayı tercih etmiştik. Bu yaklaşımdan sonra hatalı bir tercihte bulunduğumuzu anladım. Puma bir daha asla!!!

Nevruz 130 Okunma

Cevaplar

  • Puma Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Nevruz Talay; İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ayakkabınız PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön