16 Mart 2013 #1689421

Puma 1 Ayda Açılma Oldu!

Eskişehir espark puma mağazasından spor ayakkabı aldım yaklaşık 1 ay sonra ayakkabıda açılmalar meydana geldi bende ürünü mağazaya götürdüm ve incelemeye aldılar. 1 aydan fazla inceleme sonucu bekledim ki bu süre çok fazla. mağazanın inceleme sonucu geldiğinde beni haberdar etmesi gerekiyordu ama aramadılar.


Ben kendiliğimden gidip sorduğumda sonuç red denildi ve tertemiz verdiğim ayakkabılarım bana küflenmiş bi şekilde geri verildi. . bu nasıl bişeydir ayakkabının küflendiğini ilk defa görüyorum. ben ürünü öyle teslim etmediğim için kabul etmedim ama mağaza müdürü ve görevliler beni suçladılar ve tekrar incelemeye gitmesini istedim ve neredeyse 2 ay oldu hala haber yok.

Gülşah 189 Okunma

Cevaplar

  • Puma Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın ; Gülşah Yıldız İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön