30 Ağustos 2013 #1985729

Bir Kez Giyilen Puma Ayakkabı Deforme Oldu!

03.07.2013 Konya YKM Mağazasından oğlum için aldığım Puma spor ayakkabısının arka iç astar bölümünde bir kez giyilmiş olmasına rağmen meydana gelen tahribata rağmen iade talebiyle verdiğim ürünü red kararı ile geri gönderen pumayı kınıyorum. Pazardan ayakkabı almak sizin markanızı almaktan daha mantıklıymış anlaşılan. Bu son olacak inşallah.

Şerife 103 Okunma

Cevaplar

  • Şerife09 Eylül 2013

    Özellikle astarı çıkartmaya çalışsam bile başaramayacağım bir durumu kullanım hatasına bağlayarak üstün problem çözme becerinizi gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Çocuğuma bu yaşına kadar hiç ayakkabı giydirmediğimden nasıl giyileceğini bilememişiz, yaptık bir hata, kusura kalmayın!!!

  • Puma Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın ; Şerife Pekküçüksen İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön