Puma Yeni Alınmış Ayakkabıda 20 Gün Kullandıktan Sonra Problem Olması!

Olcay Y. |

Puma İstanbul Optimum AVM'den almış olduğum Puma marka ayakkabım 20 gün sonra sağ ve sol her iki yanda deformasyon gösterdi hali ile bende aldığım yere götürdüm. 1 yıl boyunca her hangi bir problem olduğunda ayakkabıyı servisine yönlendirileceği söylendi aynı şekilde bende götürdüm ve ayakkabıyı servislerine yönlendirdiler bir Forum düzenlendi 15 gün sürer diye söylenildi... Ama bana 3 gün sonra mesaj geldi ki değişim onaylanmadı diye kullanıcı hatası olduğunu belirttiler.Vede ikinci defa yolladım 3 gün içerisinde gene mesaj geldi değişim onaylanmadı diye.Ama Puma mı bir daha asla vede bunu buradan Puma'ya da duyurmak istiyorum görüşmek üzere fabrikasyon hatalı olan üründen beni sorumlu tuttular kullanıcı hatası dediler bende sizin inceleme merkezinize kadar geleceğim. Oradaki uzman arkadaşlarınızı merak ediyorum. İlginize çok teşekkür ederim Puma görüşmek üzere!

Etiketler :

Ürün İade / Değişim Spor Ayakkabı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Olcay Y.
  19 Ekim
  00:15

  hem de o kadar çok komik bir firmaymış ki bu Puma hee şunu belirtmek isterim eğerki benden kaynaklı ise 3 defa inceleme merkezinize yollıcağım ürünü kullanıcı hatası neden olmuş Vs. Vs. diye belirtmenizi istiyorum... Vede titizlikle inceleyen personellerinizin bizzat isimlerini talep ediyorum büyük firmasınız bakalım bu talebimi yerine getirebilicek misiniz...

 • Olcay Y.
  19 Ekim
  00:11

  Saygı değer Puma bana mağazanızdan verilmiş olan evraktakilerinin aynısını yollamayın bari bir noktasını değişin olur mu titizlikle incelediğinizi söylüyorsunuz ama ne hikmetse aynı kelimeler kullanılıyor komik durum hernese saygı değer Puma ben titizlikle incelediğiniz ayakkabıların merkezine ulaşıcağımı belirtmek isterim iyi çalışmalar... .

 • 18 Ekim
  10:24

  Sayın;Olcay Y.

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı , problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir.
  Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  PUMA Müşteri Hizmetleri