15 Ekim 2016

Puma Ürün Değişiminde SIkıntı!

Ürün değişimi tutarında farklı bir ürünle değişimini kendi istekle belirlemiş olduğunuz modellerden bir tanesi ile değişim yapmak zorunda kalıyorum, anlatmak isteğimiz sıkıntıda budur. Mağazanızda yeni sezon ürünlerinden göze farklılığa ifade etmeyen modellerin gönderimi sağlamışsınız. Göndermiş olduğunuz modellerde özellikle Ferrari modellerinden 1 tanesini ben 2014 yılında almıştım ve mağazanız bana yeni sezondan bahsedip bizleri kandırmaya çalışılıyor. Müşteri ikili ilişkileriniz çok zayıf, müşteri memnuniyetiniz 10 üzerinden sıfır. Çözümleme süreciniz kötü. Kırmızı roma erkek ayakkabı siparişi verdik, üzerine dövmediğiniz kaldı. Sizlere sorarım; sizin markanızı nasıl başka birisine övgülerde bulayım?

Mehmet 432 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet18 Ekim 2016

    Mağazanıza istemiş olduğumuz ürünü gönderimini yapamadıktan sonra mağazanız ne yapsın. Madem sorumluluk mağazaya ait istemiş olduğu kırmızı roma erkek ayakkabının serisini gönderin veya mağazanızla irtibata geçip müşteri memnuniyetimizi bildirin sonuçta sizin distribütörünüz.

  • Puma Temsilcisi18 Ekim 2016

    Sayın; Mehmet D. Ürün değişimlerinde fatura tutularındaki tutar kadar değişim yapmanız gerekmektedir. Transfer ürünlerde sorumluluk mağazaya aittir. Saygılarımızla; PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön