Puma Uç Kısmı Açılan Ayakkabının Kusurunu Göremedi.

Serkan B. |

Puma marka çocuk ayakkabısını en fazla 4-5 kere giyilmesine rağmen uç kısmının açılmış olduğunu fark ettik. Aldığımız mağazaya götürdük ayakkabıyı Puma' ya göndereceklerini söylediler. Mağazaya ayakkabıyı almaya gittiğimizde hiçbir işlem yapılmadığını ve kusurlu olmadığını iddia etmeleri ne kadar müşteri memnuniyeti odaklı bir marka olduğunu göstermiştir. Bu da bize Puma'nın kalitesini gösterdi. Bir daha Puma marka ayakkabı almayacağımızı anladık.

Etiketler :

Spor Ayakkabı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan B.
  31 Temmuz
  22:05

  Ben sizden değişim veya iade talep etmediğim halde konuyu buraya getiriyorsunuz ayakkabıyı onarıp göndermek çok mu zor geldi size puma olarak yapacağınız ancak bu kadar anlaşılan, ben daha önce adidas, nike ve new balans markalarınıda aldım ve hiçbirinde böyle sorun yaşamadım.Kalitesizliğinizi kabul edin bence.

 • 31 Temmuz
  15:51

  Sayın; Serkan Balkay

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı , problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir.
  Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  PUMA Müşteri Hizmetleri