06 Mayıs 2013

Puma Top Dikişlerinde Atma!

Puma'nın İzmit outlet center mağazasından 12.04.2013 tarihinde Power model beyaz bir top aldım. 10 yaşındaki oğlum top ile ilk oynadığında dikişlerinde atma olduğunu gördük. 15.047.2013 tarihinde aldığımız mağazaya götürüp durumu anlattık. İlk defa bu üründe sorun ile karşılaştıklarını söyleyip fabrikaya inceleme için göndermek üzere topu teslim aldılar.

04.05.2013 tarihinde bilgi almak için aradığımda arızanın kabul edilmediğini tarafıma bildirdiler. Ben de kendilerine arızalı topu geri istediğimi söyledim. En kısa zamanda gelir dediler. İnşallah gelir. Puma 10 yaşında bir çocuğun tekmesine dayanamayıp dikişi atan top yapıyorsa bence bu işi en kısa zamanda bilenlere bıraksın.

İsmail 28 Okunma

Cevaplar

  • Puma Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın İsmail Yorulmaz; İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ayakkabınız PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön