20 Ocak 2015

Puma Spor Ayakkabım Açıldı.

İstanbul-Kavacık'ta oturuyorum. Öz Emek Spor'dan (Puma Bayii) 190 TL'ye 1 çift severek Puma Spor Ayakkabı (siyah süet deri) aldım. Beş çift spor ayakkabım olduğu için itinayla ayakkabılarımı yıpratmadan kullanıyorum. Toplamda 10 kere işe gidip-gelirken giydiğim ayakkabımın sağ ayak burun kısmı açıldı. Ayakkabım ilk gün ki gibi temiz, bir yere sürtmedim, vurmadım veya yıkamadım.

Ürünü aldığım yere götürdüm ve Puma'ya yolladılar. 20 gün sonra kullanıcı hatası diye geri döndü.
Soruyorum size herhangi bir zorlama v. b. Şeyler olmadan durup dururken burnu açılan ayakkabı kullanıcı hatası olur mu? Çözüm bekliyorum, aksi takdirde hakkımı tüketici haklarına başvurarak arayacağım.

Bilal 298 Okunma

Cevaplar

  • Puma Temsilcisi27 Ocak 2015

    Sayın ; Bilal Ali A. İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı , problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri Ürününüzü teslim ettiğiniz xxxx bayi/mağazadan

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön