24 Ekim 2016

Puma Spor Ayakkabı Rahatsızlığı!

Zeytinburnu Olivium mağazasından 30052016 tarihinde aldığım 3565681911 ürün kodlu spor ayakkabı yağmur yağmasından ve ıslanmasından sonra renk vermiş ve tabanı ayağımı acıtmaya başlamış ve ayak tabanında şişmeler meydana getirmiş giyilmez ve yürüyemez bir hale gelmiştir. Buna rağmen Olivium mağazasına ürün değişimi için gittiğimde ürünü incelenmesi için teslim ettim. 10 gün sonra ürün değişimi yapılmayacağı mesajla bana bildirildi. 4 aylık spor ayakkabı bir yağmurla ıslanma sonucu bu hale geldi bu nasıl bir müşteri memnuniyetidir anlayamadım. Bu kadar büyük bir markaya yakışmıyor.

Özkan 421 Okunma

Cevaplar

  • Puma Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın; ÖZKAN D. İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı , problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

  • Özkan 25 Ekim 2016

    dönüş yapıldı ama kandırmaca boş tekrar i celemeye gidecekmiş daha detaylı incelenecek mis. Si. Diye kadar niye yapmayınız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön